Kochani właściciele, Pani Teresa i Pan Marian ,wspaniałe pokoje ,czysciutko ,spokojnie, z daleka od zgiełku, a jednocześnie wszędzie blisko .Wracamy tu co rok i nie zamierzamy tego zmieniać, polecamy wszystkim ceniącym porządek, czystość i wspaniałych gospodarzy!!!
Konpka Lubawa
2021-09-17 14:03:44
(5.00)
Kolejny rok spędziliśmy u Pani Teresy i Pana Mariana, cudowni ludzie ,zawsze mili i uśmiechnięci, pomocni i bardzo gościnni,nocleg na uboczu, z daleka od zgiełku, a jednak wszędzie blisko, polecamy serdecznie "U Rzadkosza",za rok znowu się tam meldujemy na odpoczynek .
Karolina Stanisław Górny
2020-07-11 17:29:52
(5.00)
Bardzo polecam! Pozytywne zaskoczenie. Przepiękne pokoje. Cena w normie. Pani właścicielka bardzo sympatyczna . na pewno tutaj jeszcze wrócimy!
Angelika lublin
2020-01-06 16:24:02
(4.50)
godne polecenia
Katarzyna Grójec
2019-09-21 09:42:47
(5.00)
Gorąco polecamy pokoje u Pani Teresy. Pokoje o bardzo wysokim standardzie. Lokalizacja blisko centrum. Na pewno jeszcze tam wrócimy