Polecam. Obiekt i gospodarze mega super. Czyściutko,cieplutko i cisza, spokój. Fajne miejsce na wypad z rodziną i znajomymi
Gość Klodzko
2024-01-22 15:02:26
(5.00)
Bardzo dziękujemy za miły pobyt.Apartament super!!!!! czysciutko pachnąco.Napewno zawitamy za rok.Pozdrawiamy
Sebastian Niepołomice
2024-01-16 07:55:01
(5.00)
Witam właśnie wróciliśmy od pani Agnieszki Radkosz miejscówka na potęgę fajny szałas do grillowania apartament nr 6 mistrzostwo świata bardzo sympatyczna właścicielka polecam w stu procentach. Na pewno wrócimy Pozdrawiam
Gość Olkusz
2024-01-09 11:47:54
(5.00)
Polecam z czystym sercem to miejsce. Apartament nr 6 czysty, pachnący, przestrzenny. Blisko centrum, spacerkiem 15-20 minut. Pani właścicielka miła i sympatyczna - zawsze pod telefonem. Super. Polecam
Alina Tczew
2023-12-27 11:13:31
(5.00)
Serdecznie polecam . Jesteśmy zadowoleni z pobytu .
Goście z Tczewa woj. Pomorskie