Zapraszamy do Naszego domu położonego na zboczu Gubałówki, w pobliżu lasu i potoku, w spokojnej dzielnicy Zakopanego. Obiekt usytuowany jest około 1 km od dworca PKP-PKS, natomiast do Krupówek można dotrzeć pieszo w 15 minut.
Proponujemy:
Pokoje 2, 3 ,4 osobowe. Wszystkie pokoje z łazienkami. We wszystkich pokojach TV.
Za domem do dyspozycji gości znajduje się grill, przy którym można zorganizować wieczorne biesiady dodatkowo delektując sie widokiem na Tatry.
Dla rodzin z dziećmi proponujemy zabawę w ogrodzie ,w którym znajdują się huśtawki oraz trampolina. Przy budynku znajduje się parking.
Możliwość wynajęcia doświadczonego przewodnika tatrzańskiego.
Doba rozpoczyna się od godziny 14:00, natomiast kończy o godzinie 10:00
Serdecznie zapraszamy !
Video
Wolne Pokoje i Apartamenty - U Rzadkosza 2 - Zakopane noclegi video film
Opinia jest subiektywnym poglądem własnym użytkownika prezentowanym za pomocą wystawionych ocen i komentarza słownego. Opinie niekoniecznie są zbieżne z opinią serwisu ZoL.pl o tej kwaterze. zobacz zasady dodawania opinii ZABRANIA SIĘ kopiowania opinii i zamieszczania ich w innych serwisach pod groźbą odpowiedzialności karnej!
Świetne miejsce polecam z całego serca, pokoje czyste i pachnące. Doskonała lokalizacja, do krupówek blisko, - spacerkiem 15 minut. Właścicielka bardzo sympatyczna.
Teresa Katowice
2023-11-05 09:23:41
(5.00)
Wspaniały wypoczynek. Cicho, spokojnie,ładne wnętrza,czysto, pachnąco,przestronnie.
Mieliśmy pokój z kominkiem.
Wrócimy napewno.
Polecamy z całego serca.
Gość Zalasewo
2023-08-29 18:50:17
(5.00)
Polecam! spokojna okolica Zakopanego prawdziwy wypoczynek. Do centrum 15 minut spacerkiem. Pokoje czyste pachnące widoki na góry super. Szczególnie polecam domek "biesiadny" na samej górze działki po otwarciu okienic widać całe pasmo górskie. Na pewno wrócimy.
Zadowoleni goście. Dziękujemy.
2023-07-16 23:53:01
(5.00)
Miejsce przepiękne, pełne wygody, klimatyczne, czyste, pachnące i dostosowane do potrzeb gości. Tarasy z cudownymi widokami na góry, pozwalające w pełni cieszyć się wypoczynkiem. Okolica cichutka, a jednocześnie wszędzie blisko. Bardzo mili, uprzejmi i pomocni właściciele. Serdecznie polecam.
Sandra Chorzów
2022-10-17 09:51:49
(5.00)
Wracamy tu co rok (od 2015r), Pani Teresa cudowna kobieta :) Pokoje czyste, pachnące, obiekt bardzo zadbany. Wszędzie blisko a jednak cisza i spokój. Wrócimy tu znów :) Gorąco polecamy.