Pokój czysty, wygodny, z tarasem. Pełne wyposażenie kuchni. Do Krupówek 20 minut pieszo. Możliwość zrobienia grill. Właścicielka bardzo miła.
Patrycja i Mateusz Krosno
2025-08-07 15:20:08
(5.00)
Serdecznie polecam nocleg w tym miejscu. Pokoje i łazienki bardzo czyste. Przemiła pani właścicielka. Blisko do centrum. Jednym słowem: rewelacja. Będąc jeszcze raz w Zakopanem, na pewno zatrzymamy się właśnie tutaj.
GośćJustyna Wegrzynska
2025-07-26 11:37:39
(5.00)
Bardzo gorąco polecam,pobyt uważam za udany,właściciele sympatyczni,pokoje i łazienki czysciutkie, blisko do centrum
Gość Łuków
2025-07-15 07:23:37
(5.00)
Serdecznie polecamy pokoje piękne. Wspaniałe widoki z okna gospodarze bardzo przemili . Blisko centrum . Mogę polecić z czystym sumieniem wynajem u państwa pokoi .
Gość Wroclaw
2025-05-04 13:23:43
(5.00)
Bardzo dziekujemy. Pensjonat godny polecenia. Apartament numer 6 przecudowny, z pieknymi widokami i przedewszystkim bardzo czysto. Przemila pani wlascicielka - Napewno jeszcze tutaj wrocimy.