Super! Przede wszystkim czysto! ! Dodatkowy plus to wspaniali gospodarze. Do Krupówek około 10 minut spacerkiem. Z pieskiem nie ma problemu, nasza Elza czuje się tam jak w domku. Dziękujemy.
Magdalena Radom
2016-05-03 13:25:37
(5.00)
Pokoje i lazienki bardzo ładne, czyste, zadbane. Wszystko pięknie ? 15 min do Krupówek. Na pewno tu wrócimy. Polecamy wszystkim
Kamila i Jakub Trójmiasto Reda
2016-01-27 09:50:32
(5.00)
Bylismy 2 raz w tym miejscu i ponownie jestesmy bardzo zadowoleni. Spokojna okolica, blisko do Krupówek. Pokoje bardzo czyste i przytulne, aneks kuchenny posiada wszystko co potrzeba. Widok bardzo ladny, na gory. Pani wlascicielka bardzo mila. Polecamy i napewno wrocimy!
Tomasz Anngowski GRUDZIĄDZ
2016-01-18 21:25:49
(5.00)
Super okolica, duża elastyczność no i zwierzęta znajdą swoje miejsce. Super klimat, super ludzie. Polecam gorąco!!!!!!
Gość Grudziądz
2016-01-18 21:16:00
(5.00)
Kolejny już raz... zawsze chętnie wracamy... cudowne miejsce, wspaniali właściciele, pokoje czyste, zadbane... polecamy!!