Zweitemal da gewesen und wieder alles perfekt. Saubere und geschmackvoll eingerichtete Gästezimmer. Super nette und hilfsbereite Gastgeberin. Gruß aus Deutschland und wir kommen bestimmt wieder.
Mikołaj i Weronika Warszawa
2016-09-25 13:01:31
(5.00)
Byliśmy po raz drugi i na pewno wrocimy tu jeszcze! Domek godny polecenia! Pokoje przepięknie urządzone. Można poczuć sie jak w domu. Przemili gospodarze :) dodatkowym plusem jest to , ze wszędzie jest blisko. Polecamy i już szykujemy sie do powrotu za rok! Pozdrawiamy !!! W&M
Goście z Poznania Poznań
2016-09-20 19:02:44
(5.00)
Miejsce godne polecenia na wspaniały wypoczynek. Standard pokoi bardzo dobry, urządzone ze smakiem, czysto, pachnąco. Super taras. Okolica bardzo spokojna. Gospodarze służą pomocą.
Gość Opole
2016-08-18 17:37:45
(5.00)
świetne miejsce, czysto, dobre położenie :) na pewno wrócimy i będziemy polecać znajomym :)
Karol Włocławek
2016-08-16 17:37:10
(5.00)
Byłem pierwszy raz, ale z chęcią wrócę po raz kolejny. Miejsce godne polecenia, czyste, bardzo dobrze utrzymane w dobrej okolicy i do tego przemili właściciele. Zero problemu. Serdecznie każdemu polecam.