Łatwo do nas trafić ,jako że Budynek położony jest w dzielnicy Zakopanego - Mrowce,przy alternatywnej drodze wlotowej do Zakopanego-na kierunku Rondo kuźnickie(rondo Jana PawłaII) , Morskie Oko.
Tylko: -20m do przystanku BUS -50m do sklepu spożywczego -5 min pieszo do Kościoła SANKTUARIUM Matki Bożej Cudownego Medalika na Olczy
-2300 m stacja paliw Orlen na Ustupie -2800 m Kompleks Narciarski Harenda -2900 m Kompleks Narciarski Nosal
Oferujemy pokoje:
2, 3 , 4 osobowe z łazienkami.
Dostępny aneks kuchenny: mała jadalnia,lodówka, kuchenka, komplet naczyń
PARKING przy budynku ogrodzony , mamy miejsce na ognisko.
Organizujemy kuligi z ogniskiem, przejażdżki wozami i dorożkami.
Dla amatorów sportów narciarskich polecamy okoliczne wyciągi narciarskie, oraz duże kompleksy narciarskie jak Harenda i Nosal.
Od wielu lat jestem stałym bywalcem tego obiektu. Okolica bardzo spokojna co pozwala w 100% odpocząć. Gospodarze cudowni ludzie, którzy zawsze służą pomoca. Pokoje czyste, zadbane, pościel pachnąca i zawsze wykrochmalona.
Gość Warszawa
2018-08-31 05:47:29
(5.00)
Witam było super u Pani Kasi.Polecam czysto,cicho, spokojnie.Blisko do przystanku, sklepu.Pozdrawiam Aga
Karolina Wrocław
2018-03-17 09:25:44
(5.00)
Spędziłam "u Kachny" kilka dni w Sylwestra z grupą przyjaciół. Bardzo mili właściciele, pokoje czyste i niczego w nich nie brakowało. Kuchnia tez posiada wszystko co potrzeba. Ceny zachęcają do powrotu. Bardzo polecam!
Basia z mężem
2017-09-23 07:58:32
(5.00)
Jak Zakopane to tylko na Olczy u Państwa Miglów. To wspaniała, uprzejma i troskliwa rodzina, która wie jak stworzyć Ci idealne warunki do wypoczynku. Od 15 lat jeździmy do Państwa Miglów i nie wyobrażamy już sobie żadnych wakacji bez nich. Domek położony jest w spokojnej dzielnicy Zakopanego. Jeśli jesteś zmotoryzowany za domem jest bezpieczny, ogrodzony parking. Jeśli poruszasz się innymi środkami lokomocji to też nie problem bowiem 100 metrów od domu jest przystanek busików, którymi dojedziesz wszędzie. Pokoje są czyściutkie, ładnie urządzone, tapczaniki wygodne, a pościel pachnąca. Każdy pokój ma swoją łazienkę, a dla tych, którzy nie istnieją bez facebooka jest oczywiście dostęp do wi-fi. Jadąc do Państwa Miglów nie musisz zabierać żadnych kubków, talerzy, sztućców czy garnków. wszystko to znajdziesz w eleganckim aneksie kuchennym, który oddany jest do użytku gości. W aneksie jest kuchenka, mikrofalówka i oczywiście lodówka. Gdy rozsmakujesz się w oscypkach Pani Kasia pokieruje Cię do miejsca gdzie możesz kupić naprawdę świeże i pyszne produkty. Gdy będziesz miał ochotę na przejażdżkę wozem lub saniami zwróć się do Pana Pawła. On wszystko załatwi. Nawet dzieci Państwa Miglów chętnie służą pomocą w miarę swoich możliwości. Nie ma lepszego miejsca w Zakopanem niż dom Państwa Miglów. Pojedź i sprawdź osobiście, a nie pożałujesz.
Gość Zabrze
2017-08-14 13:28:17
(5.00)
Wyjątkowe miejsce w całym Zakopanym, które zdecydowanie każdemu polecamy !! Wszystkie pozytywne opinie są jak najbardziej prawdziwe, od nienagannej czystości po ujmująca serdeczność i życzliwość gospodarzy :))Nasze sprawdzone miejsce od lat, do którego zawsze chętnie wracamy :D