Noclegi pod Tatramimiejscowość
obiekt
oferta ze słowem:
Noclegi opinie »

"Astra"-Pokoje w Centrum-300m do Krupówek

Zakopane, Grunwaldzka 23 E
1
foto 2
2
foto 1
3
foto 3
4
foto 4
5
foto 5
6
foto 6
7
foto 7
8
foto 8
9
foto 9
10
foto 10
11
foto 11
12
foto 12
13
foto 13
14
foto 14
15
foto 15
16
foto 16
17
foto 17
od 45 doba/za osobę

Zapraszamy do Zakopanego-pokoje 300m do Krupówek-doskonała lokalizacja!!!
Szukasz wygodnego noclegu w rozsądnej cenie?
Zapraszamy do komfortowych apartamentów oraz pokoi gościnnych znajdujących się w centrum, w urokliwej cichej i spokojnej dzielnicy Zakopanego.

Pensjonat znajduje się nieopodal dworca PKS i PKP (około 15 min) oraz kolejki szynowej na Gubałówkę (około 15min).

Bliskość zarówno centrum miasta (ok 300m do Krupówek) jak i Tatr (szlaki turystyczne i górskie) oraz obiektów sportowych sprawiają, że nasi goście mogą korzystać z atrakcji turystycznych, sportowych i kulturalnych.

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się sklepy spożywcze, apteki, knajpki, bary oraz karczmy regionalne, w których można przyjemnie spędzić czas oraz smacznie i niedrogo zjeść.

Pensjonat "Astra"  położony jest 500 metrów od Wielkiej Krokwi (skoczni), w pobliżu znajdują się wyciągi narciarskie, lodowiska, boiska, baseny, korty tenisowe otwarte i kryte oraz gabinety odnowy biologicznej oraz AQUA PARK (350m).

Do dyspozycji gości są duże przestronne pokoje z łazienkami oraz apartament z  dwoma łazienkami, radio, TV,  TV SAT, bezprzewodowy internet a także ogólnodostępna kuchnia i aneksy kuchenne z całym wyposażeniem.

Pensjonat "Astra" to doskonała baza wypadowa na górskie szlaki:

- Dolina Białego
- Strążyska
- Giewont
- polana pod Reglami


Proponuje pokoje 2,3 i 4 osobowe oraz apartament, który zajmuje całe piętro.

Dla wszystkich gości znajduje się ogólnodostępna kuchnia lub aneks kuchenny, które są wyposażone w podstawowy sprzęt oraz naczynia kuchenne.

Bezpłatny parking

Nr konta : 06124031031111001004653870  


 

------------------------------------------------------------------------------------

RegulaminApartamenty – Pokoje, Pensjonat „ASTRA”

W celu uniknięcia nieporozumień oraz zapewnienia Państwu udanego wypoczynku prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem. Potwierdzenie przyjęcia rezerwacji jest jednoznaczne z zapoznaniem się oraz przyjęciem i zaakceptowaniem regulaminu.


1. Apartament , pokój wynajmowany jest na doby.

2. Doba pobytu trwa od godziny 14:00 do godziny 10.00.

3. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, gość powinien zgłosić obsłudze telefonicznie lub osobiście do godziny 09.00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju lub apartamentu.
Uwzględnia się życzenia przedłużenia pobytu w miarę posiadanego wolnego terminu.

4. Gość domku winien wpłacić zadatek za pobyt przed przyjazdem, resztę należności za pobyt należy uregulować najpóźniej w dniu przyjazdu. Do czynności zameldowania wymagany jest dowód osobisty. Jeżeli dowód osobisty budzi wątpliwości osoby wyznaczonej do kontaktu z gościem, ma ona prawo poprosić o drugi dokument potwierdzający tożsamość osoby meldowanej (paszport, prawo jazdy) bez podania przyczyny.

5. Niedokonanie zapłaty za pobyt z góry uprawnia osobę wyznaczoną do kontaktu z gościem do odmowy zameldowania gościa i wydania klucza do apartamentu.

6. Podczas przekazywania kluczy osoba wprowadzająca, udziela instrukcji dotyczących obsługi wybranych urządzeń elektrycznych stanowiących wyposażenie apartamentu lub pokoju. Moment ten stanowi jednocześnie zapoznanie się ze stanem technicznym, ilościowym i urządzeń w nim znajdujących się.

7. Niezgłoszenie uwag i zastrzeżeń co do stanu technicznego w momencie wprowadzenia do domku, równoznaczne jest z tym, że apartament,pokój został oddany do użytku w stanie nie budzącym uwag i zastrzeżeń gościa.

8. Obsługa apartamentu,pokoju nie ma prawa bez zezwolenia gościa wchodzić do wynajętego pokoju, a tym bardziej przemieszczania czy korzystania z jego osobistych rzeczy. Prawo wejścia do wynajętego apartamentu, pokoju pozostawia się jedynie w przypadku zauważenia zagrożeń lub bezpieczeństwa gości jak również w przypadku niestosowania się gości do regulaminu domku.

9. Przedmioty pozostawione przez gościa w apartamencie, pokoju, po jego opuszczeniu, zostaną odesłane na koszt gościa pod wskazany przez niego adres. W przypadku braku wskazania przez gościa adresu, na który mają być odesłane pozostawione przedmioty lub w przypadku braku osobistego odbioru tych rzeczy przez gościa w ciągu 3 dni od daty wyjazdu z apartamentu, pokoju obsługa postąpi z rzeczami stosownie do przepisów o rzeczach zagubionych lub znalezionych.

10. Przy każdorazowym opuszczeniu apartamentu,pokoju prosimy o sprawdzenie czy jest on zamknięty i pozostawieniem kompletu kluczy w drzwiach.

11. W całym obiekcje obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

12. Gość, który umyślnie lub przez przypadek zniszczy własność apartamentu,pokoju lub innych pomieszczeń zobowiązany jest pokryć w całości zaistniałe koszta. W dniu wyjazdu gość jest zobowiązany udostępnić wynajmowany apartament, pokój osobie wyznaczonej do obsługi w celu skontrolowania stanu miejsca noclegowego i innych pomieszczeń (kuchni, aneksu kuchennego i łazienki. Dopiero wówczas gość ma prawo opuścić apartament lub pokój.


13. W dniu odjazdu goście zobowiązani są opuścić apartament lub pokój do godziny 10.00.

14. Wynajęty apartament lub pokój należy pozostawić w takim stanie, w jakim był w dniu przyjazdu wg protokołu wprowadzenia.

15. Wcześniejszy wyjazd gościa, z przyczyn niezależnych od właściciela domku, nie uprawnia go do żądania zwrotu kwoty za niewykorzystane świadczenie.

16. Na terenie Zakopanego obowiązują opłaty miejscowe naliczane za osobę za każdy dzień pobytu, które są wliczone w cenę pobytu.

17. Wpłacenie zadatku na konto bankowe 06 1240 3103 1111 0010 0465 3870 Katarzyna Korzeniowska ul. Grunwaldzka 23E 34-500 Zakopane jest potwierdzeniem rezerwacji apartamentu lub pokoju. Po dokonaniu rezerwacji należy wpłacić ustalony zadatek na konto do 5 dni od daty rezerwacji.

18. Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, na zasadach określonych w ustawie o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 , poz. 926 ze zm.) przez właściciela w celu realizacji umowy najmu.

19. Rezerwacja apartamentu,pokoju jest równoznaczna z akceptacją regulaminu obiektu „ASTRA” mini info -  

Noclegi "Astra"-Pokoje w Centrum-300m do Krupówek - Zakopane

 
Struktura obiektu:
 • apartament 4 os.
 • pokój 2 os. z łazienką
 • pokój 3 os. z łazienką
 • pokój 4 os. z łazienką
 Wyposażenie:
 • aneks kuchenny
 • czajnik bezprzewod.
 • kuchenka mikrofalowa
 • lodówka
 • naczynia
 • radio
 • telewizja satelitarna
 • telewizor
Atrybuty obiektu:
 • balkony/tarasy
 • internet - WiFi
 • kuchnia ogólnodost.
 • ogród
 • parking ogrodzony
 • turyści indywidualni
Położenie
Kontakt

ID 558

Zakopane - "Astra"-Pokoje w Centrum-300m do Krupówek
adres:

"Astra"-Pokoje w Centrum-300m do Krupówek


Katarzyna Korzeniowska


ul. Grunwaldzka 23 E
34-500 Zakopane


telefon:

adres
ogłoszenia:

www.zol.pl/nocleg/astra

Formularz kontaktowy
Twój adres e-mail: *


Treść korespondencji: *


Podpis:

(*) - pola wymaganeOpinie


Właściciel nie bierze udziału w systemie oceniania kwater.Stronę odwiedzono 171 865 razy
Ostatnia aktualizacja danych obiektu: 2020-04-06

Serwis zol.pl nie odpowiada za treść zamieszczonych ogłoszeń

Kontakt

ZoL.pl - ZAKOPANEonline


ul. Oberconiówka 27A
34-500 ZAKOPANE
tel. 18-20-116-55
kom. 660-984-000
e-mail: biuro@zol.pl

RODO-Polityka Prywatności

  ©2002-2020 ZAKOPANEonline.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone