Noclegi pod Tatrami



miejscowość
obiekt
oferta ze słowem:

Noclegi opinie

sortuj listę:
     

« poprzednia 1 ... 105 106 107 108 109 ... 115 następna »

dodano: 2012-02-23 22:20:47

Pokoje Gościnne "U Kachny"

- Zakopane

ocenaocenaocenaocenaocena 5.00

To już moja kolejna wizyta "U Kachny" i kolejny raz pełne zadowolenie. Spokojna i cicha okolica, przytulne pokoje, bardzo dobry standard za przystępną cenę. Polecam, bo naprawdę warto!

edi

na podstawie 55 opinii jakie obiekt posiada
średnia ocena obiektu: 5.00
Czy wróciłbyś tu jeszcze raz: TAK 100%
pokaż wszystkie opinie tego obiektu »

dodano: 2012-02-21 18:46:54

" Śwarna "- pokoje w Centrum

- Zakopane

ocenaocenaocenaocenaocena 5.00

Polecam wszystkim!!!

Gość

na podstawie 105 opinii jakie obiekt posiada
średnia ocena obiektu: 4.86
Czy wróciłbyś tu jeszcze raz: TAK 99%
pokaż wszystkie opinie tego obiektu »

dodano: 2012-02-20 19:00:37

"U Moniki Lidii"

- Zakopane

ocenaocenaocenaocenaocena 4.50

bylismy tam w czerwcu 2011 w tym roku rowniez spedzimy tu urlop polecamy mila ciepla atmosfera czysto i przytulnie polecamy

Gość

na podstawie 99 opinii jakie obiekt posiada
średnia ocena obiektu: 4.95
Czy wróciłbyś tu jeszcze raz: TAK 100%
pokaż wszystkie opinie tego obiektu »

dodano: 2012-02-18 19:08:07

"Willa Wołoszyn" - Pokoje Gościnne

- Murzasichle

ocenaocenaocenaocenaocena 5.00

w obiekcie tym przebywałem wraz z żoną i czuliśmy się bardzo swojsko jak u siebie w domu,choć przebywaliśmy tu po raz pierwszy.Panowała tu miła rodzinna atmosfera. Miejsce to jest godne polecenia

Gość

na podstawie 25 opinii jakie obiekt posiada
średnia ocena obiektu: 5.00
Czy wróciłbyś tu jeszcze raz: TAK 100%
pokaż wszystkie opinie tego obiektu »

dodano: 2012-02-18 15:43:40

"Sopalówka"

- Kościelisko

ocenaocenaocenaocenaocena 5.00

Super sprawa!!!! Polecam wszystkim szukających wypoczynku w Zakopanem i okolicach!!! Właściciele "do rany przyłóż",szkoda tylko że Pan Janko w częstych rozjazdach po świecie hehe!!!!Pozdrowienia z Piekar (Raf)

Rafał

na podstawie 51 opinii jakie obiekt posiada
średnia ocena obiektu: 4.94
Czy wróciłbyś tu jeszcze raz: TAK 98%
pokaż wszystkie opinie tego obiektu »

dodano: 2012-02-17 15:08:53

Willa Oleńka CENTRUM

- Zakopane

ocenaocenaocenaocenaocena 5.00

Witam,Jesteśmy ze Świnoujścia .Kawał drogi do pokonania i znalezienia czegoś naprawdę fajnego.Trafiliśmy tutaj w 2010 na ferje.Zarówno lokalizacja jak i warunki oceniamy na 5 gwiazdek.Przesympatyczna właścicielka.W 2011 odwiedziliśmy ponownie i tak nam chyba zostanie .Ten klimat,spokój i cisza .Tu można naprawdę odpocząć po całym roku nauki oraz pracy.Polecamy.

Momot

na podstawie 32 opinii jakie obiekt posiada
średnia ocena obiektu: 4.95
Czy wróciłbyś tu jeszcze raz: TAK 100%
pokaż wszystkie opinie tego obiektu »

dodano: 2012-02-17 10:05:08

Pokoje Gościnne - Bożena

- Brzegi-BukowinaT.

ocenaocenaocenaocenaocena 5.00

Spędziliśmy u Pani Bożeny i Jej rodziny kilka dni w 2011 r. Było świetnie. Nowe, czyste, zadbane pachnące świeżością pokoiki. Wygodne łózka, świeżuteńka pachnąca pościel. Toalety -nówki- pachnące i bardzo dobrze wyposażone. Cieplutko!!! Pyszna góralska kuchnia, pierogi do dziś pamiętam- super. Porcje obfite, nie do przejedzenia. Po prostu ludzie sie starają. Schludne czyścutkie naczynia. Kawa, herbata z ciastem. Wszytsko po domowemy, a więc można uzgadniać jadłospis. Gazdowie życzliwi, tak samo Mama Gaździny,troszczący się o nas. Do dziś pamiętam borówki od Mamy Gaździny, które pomogły mi wyjść szybko z hm...choroby. Cena przystępna. Gazdowie uczciwi i dobrzy. Polecam z czystym sumieniem każdemy, kto chce spędzić czas w miłej DOMOWEJ i życzliwej atmosferze.Okolica ciekawa- rzut beretem na Słowację. Tuż za Białką słynny Jurgów. Ocena: DOSKONAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!! Aleksander i Jaś Łąccy ze Starachowic

Gość

na podstawie 30 opinii jakie obiekt posiada
średnia ocena obiektu: 4.99
Czy wróciłbyś tu jeszcze raz: TAK 100%
pokaż wszystkie opinie tego obiektu »

dodano: 2012-02-16 20:02:28

" Śwarna "- pokoje w Centrum

- Zakopane

ocenaocenaocenaocenaocena 4.50

Polecam wszystkim!!!!!!! Swietny pensjonat,wlasciciele ok., lokalizacja super!!!!! Mam nadzieję, ze nic się nie zmienilo od mojego ostatniego pobytu:-) Polecam również "knajpkę" obok niepozorna, ale klimatyczna z charakterem i historią - rowniez polecam.

monte

na podstawie 105 opinii jakie obiekt posiada
średnia ocena obiektu: 4.86
Czy wróciłbyś tu jeszcze raz: TAK 99%
pokaż wszystkie opinie tego obiektu »

dodano: 2012-02-16 19:53:34

Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy Staszelówka

- Ząb

ocenaocenaocenaocenaocena 4.50

Wspaniali gospodarze, znakomita kuchnia i wspaniałe miejsce. Zawsze chętnie przyjeżdżam do Staszelówki i nigdy mi się tam nie nudzi.

ceper

na podstawie 12 opinii jakie obiekt posiada
średnia ocena obiektu: 4.88
Czy wróciłbyś tu jeszcze raz: TAK 100%
pokaż wszystkie opinie tego obiektu »

dodano: 2012-02-16 19:09:40

Wynajem Pokoi - NAJTANIEJ W CENTRUM

- Zakopane

ocenaocenaocenaocenaocena 4.00

Byłam już tam 2 razy z chłopakiem. Pierwszy raz znaleźliśmy to miejsce przypadkowo przez internet - wydawało się miłe - i się nie pomyliliśmy. Właścicielka jest bardzo sympatyczna, zawsze służy pomocą. Daję jedynie 4 ze względu na brak łazienki w pokoju, ale mimo to mam zamiar również i w tym roku tam jechać. Lokalizacja jest rewelacyjna, zaraz przy dworcu PKP i PKS, cena rewelacyjna. Ogólnie polecam ;)

Gość

na podstawie 23 opinii jakie obiekt posiada
średnia ocena obiektu: 4.70
Czy wróciłbyś tu jeszcze raz: TAK 96%
pokaż wszystkie opinie tego obiektu »

dodano: 2012-02-16 11:10:12

Domek Góralski "Zyngra" z widokiem na góry !!!

- Zakopane

ocenaocenaocenaocenaocena 5.00

Piękny domek, estetycznie urządzony, cudowne widoki na Tatry. Właściciele bardzo dbają o to aby pobyt był jak najbardziej udany. Na pewno jeszcze tam wrócimy.

Gość

na podstawie 18 opinii jakie obiekt posiada
średnia ocena obiektu: 4.92
Czy wróciłbyś tu jeszcze raz: TAK 100%
pokaż wszystkie opinie tego obiektu »

dodano: 2012-02-15 16:30:15

"U Moniki Lidii"

- Zakopane

ocenaocenaocenaocenaocena 5.00

Byliśmy już tu kilkakrotnie i gorąco polecamy to miejsce.Mili właściciele.W pokojach czysto,przytulnie,ciepło,aneks kuchenny w pełni wyposażony.Dobra lokalizacja,blisko do busów,pieszych wędrówek oraz Krupówek.Na pewno jeszcze u wrócimy.

Goście

na podstawie 99 opinii jakie obiekt posiada
średnia ocena obiektu: 4.95
Czy wróciłbyś tu jeszcze raz: TAK 100%
pokaż wszystkie opinie tego obiektu »

dodano: 2012-02-15 13:55:07

"Willa Bliźniaczek"

- Zakopane

ocenaocenaocenaocenaocena 5.00

Byliśmy z mężem ferie 2012 pokoje tak jak na zdjeciach , czysto i przytulnie .Włascicielka przesympatyczna osoba bardzo pomocna miejsce urocze szczególnie dla tych którzy lubią cisze blisko do centrum 20 minut spacerkiem .Polecam wszystkim:)

asia34

na podstawie 26 opinii jakie obiekt posiada
średnia ocena obiektu: 4.94
Czy wróciłbyś tu jeszcze raz: TAK 100%
pokaż wszystkie opinie tego obiektu »

dodano: 2012-02-15 10:56:23

" Śwarna "- pokoje w Centrum

- Zakopane

ocenaocenaocenaocenaocena 5.00

Wspaniały pensjonat byliśmy w nim po raz pierwszy w ubiegłym roku a teraz wracamy znowu .Położenie super niby centrum Zakopanego a tego nie czuć ,wspaniałe przestrzenne pokoje .Polecam

Gosia Gniezno

na podstawie 105 opinii jakie obiekt posiada
średnia ocena obiektu: 4.86
Czy wróciłbyś tu jeszcze raz: TAK 99%
pokaż wszystkie opinie tego obiektu »

dodano: 2012-02-13 20:17:35

"Willa Ruczaj"- Centrum

- Zakopane

ocenaocenaocenaocenaocena 5.00

Rewelacja powiem tyle, jeździliśmy ze znajomymi po Zakopanem i szukaliśmy noclegu, zrezygnowani zaparkowaliśmy w pobliżu willi Ruczaj i tak szczerze nie myśleliśmy że tam zostajemy a jednak tak się stało. I rewelacja już trzy razy tam byliśmy i w tym roku również jedziemy :)

iwan

na podstawie 73 opinii jakie obiekt posiada
średnia ocena obiektu: 4.62
Czy wróciłbyś tu jeszcze raz: TAK 93%
pokaż wszystkie opinie tego obiektu »

dodano: 2012-02-10 17:41:03

" Śwarna "- pokoje w Centrum

- Zakopane

ocenaocenaocenaocenaocena 5.00

Polecam w 100%. Był to nasz drugi pobyt w Szarotce i napewno nie ostatni, miejsce ciche, czyste i przytulne. Krupówki w idealnej odległości no i Zakopane jak zwykle wspaniałe. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego miejsca to własnie je znalazł.

Renata

na podstawie 105 opinii jakie obiekt posiada
średnia ocena obiektu: 4.86
Czy wróciłbyś tu jeszcze raz: TAK 99%
pokaż wszystkie opinie tego obiektu »

dodano: 2012-02-10 16:37:32

Willa "Dunaj"

- Zakopane

ocenaocenaocenaocenaocena 5.00

Miejsce piękne i godne polecenia!Z pewnością,wybierzemy się tam jeszcze nie raz.Gospodarze przyjęli nas bardzo serdecznie i ciepło. W stu procentach rodzinna atmosfera,wypoczynek udany zgodnie z naszymi oczekiwaniami! Podpisujemy się pod wszystkimi opiniami, i pozdrawiamy serdecznie Panią Danutę i Pana Maćka:) Karolina i Krzysiek z Malborka

Gość

Odpowiedź właściciela Dziekujemy za opinię i cudowne fotografie!
na podstawie 106 opinii jakie obiekt posiada
średnia ocena obiektu: 4.99
Czy wróciłbyś tu jeszcze raz: TAK 100%
pokaż wszystkie opinie tego obiektu »

dodano: 2012-02-08 22:54:28

"Wynajem Pokoi - Wiktoria Łojas"

- Zakopane

ocenaocenaocenaocenaocena 5.00

Od ponad 7 lat jeżdzimy jak tylko możemy do Pani Wiktorii. A wracamy tutaj, bo nigdzie indziej nie ma tak wspaniałej atmosfery domowej jak tam. A po drugie jest czysto, wygodnie i przede wszystkim miło i przyjaźnie:) Czujemy się jak w domu. Pozdrawiamy Karolina i Tomek

Karolina

na podstawie 12 opinii jakie obiekt posiada
średnia ocena obiektu: 4.88
Czy wróciłbyś tu jeszcze raz: TAK 100%
pokaż wszystkie opinie tego obiektu »

dodano: 2012-02-08 11:12:50

" Śwarna "- pokoje w Centrum

- Zakopane

ocenaocenaocenaocenaocena 5.00

WSZYSTKIM KTÓRZY SIĘ WYBIERAJĄ DO ZAKOPANEGO POLECAM BARDZO NOCLEG W SZAROTCE,CZYŚCIUTKO,PACHNĄCO,WŁAŚCICIELE BARDZO MILI.PRZEPIĘKNA JADALNIA Z KOMINKIEM.JEDNYM SŁOWEM POROSTU POLECAM SERDECZNIE NAPRAWDĘ WARTO:)

AGNIESZKA

na podstawie 105 opinii jakie obiekt posiada
średnia ocena obiektu: 4.86
Czy wróciłbyś tu jeszcze raz: TAK 99%
pokaż wszystkie opinie tego obiektu »

dodano: 2012-02-07 19:00:36

"Ośrodek Wypoczynkowy Czesława"

- Ząb

ocenaocenaocenaocenaocena 5.00

Polecam gorąco . Bardzo wysoki standard i czyste pokoje, duży parking, pod domem jak i pod stokiem. Stok niezbyt wymagający. Jedzenie i obsługa w porządku , a właściciel elastyczny(wszystko można z nim załatwić). No i najważniejsze ceny umiarkowane ,a dla gości zniżki w wypożyczalni i na stoku. A byliśmy tam pierwszy raz , ale na pewno nie ostatni. PS. za dom można wypuścić dzieci bez obaw że coś się może stać (duży plac , lekka górka i szczere pole) Pozdrowienia dla Józka a zwłaszcza Jaśka,Krzyśka,Piotrka,Pawła,Reni-widzieliśmy cię w TVN-hi,hi i całe "CIAŁO PEDAGOGICZNE"

Krzysztof

na podstawie 26 opinii jakie obiekt posiada
średnia ocena obiektu: 4.90
Czy wróciłbyś tu jeszcze raz: TAK 96%
pokaż wszystkie opinie tego obiektu »

« poprzednia 1 ... 105 106 107 108 109 ... 115 następna »

Opinia jest subiektywnym poglądem własnym użytkownika prezentowanym za pomocą wystawionych ocen i komentarza słownego. Opinie niekoniecznie są zbieżne z opinią serwisu ZoL.pl o tej kwaterze.
ZABRANIA SIĘ kopiowania opinii i zamieszczania ich w innych serwisach pod groźbą odpowiedzialności karnej!

Serwis zol.pl nie odpowiada za treść zamieszczonych ogłoszeń

Kontakt

ZoL.pl - ZAKOPANEonline



tel. 660-984-000
e-mail: biuro@zol.pl

FB YT Instagram
RODO-Polityka Prywatności

  ©2002- ZAKOPANEonline.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone