| autor/ocena | komentarz |
|---|
Waldek i Anna Busko Zdrój
2026-05-15 13:30:32     (5.00)
 | Super miejscówka. Jedzenie rewelacyjne. Polecam z całego serca nie tylko na krótkie pobyty. Właściciele z dbają o gości i zawsze służą radą co warto zobaczyć. Czysto, spokojnie, rodzinnie. Jeżeli szukacie miejsca na relaks w górach, to właśnie tu. Dziękujemy za gościnę. |
Ania Warszawa
2025-05-05 13:57:13     (5.00)
 | W czasie pobytu w Murzasichlu korzystałam tylko z wyżywienia i tego dotyczy opinia. Kuchnia pani Marzeny jest wyśmienita, posiłki podawane na bogato, bufet z napojami różnorodny, a sama gospodyni osobiście dogląda klientów swoim serdecznym okiem. Naprawdę polecam, kuchnia jest przyjazna wegetarianom i weganom, dla których posiłki są dopasowane indywidualnie. Mnie urzekły placki ziemniaczane i pierogi, były doskonałe. |
Ala i Tomek Łubniany
2025-01-06 17:54:23     (5.00)
 | Byliśmy u pani Marzenki kolejny raz. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. W całym domu wszystko lśni, są piękne regionalne ozdoby, śniadania i obiady przepyszne i ciasta różnego rodzaju. Kawa, herbata i inne ciepłe napoje bez limitu.
Bardzo polecam to miejsce. Na pewno tam wrócimy |
Iwona Krapkowice
2024-12-28 11:00:54     (5.00)
 | Wraz z rodzicami i babcią spędziliśmy u Pani Marzenki święta Bożego Narodzenia. Urocze miejsce! Przemili właściciele! Wszędzie blisko. Jedzenie.. jedzenie pierwsza klasa! Do zobaczenia w czerwcu . |
Gość Jastrzębie - Zdrój
2024-10-09 14:50:52     (5.00)
 | Byłem z bliskimi od piątku do niedzieli, super miejsce w cichej i spokojnej okolicy. Bardzo mili i uprzejmi właściciele, pyszne domowe jedzenie. Już planujemy dłuższy pobyt w przyszłym roku. Dobra baza na wypady w góry. Bardzo polecam, naprawdę warto skorzystać. Pozdrawia gość z tatuażem na głowie . |