Noclegi pod Tatramimiejscowość
obiekt
oferta ze słowem:
Noclegi opinie »
Ostatnio dodano

Domek i Apartamenty Kierpcówka 5

Kościelisko, Kierpcówka 5
1
Ogród
2
Dom
3
Grill
4
Apartament Giewont
5
Apartament Giewont
6
Apartament Giewont
7
Apartament Giewont
8
Apartament Giewont
9
Apartament Giewont
10
Apartament Giewont
11
Apartament Giewont
12
Apartament Giewont
13
Apartament Giewont
14
Apartament Giewont
15
Apartament Giewont
16
Kortarz
17
Kortarz
18
Apartament Kominy
19
Apartament Kominy
20
Apartament Kominy
21
Apartament Kominy
22
Apartament Kominy
23
Apartament Kominy
24
Apartament Kominy
25
Apartament Kominy
26
Apartament Kominy
27
Apartament Kominy
28
Apartament Kominy
29
Apartament Kominy
30
Widok z tarasu apartamentu Kominy
od 35 do 70 doba/za osobę

Domek położony jest w malowniczej części Kościeliska z przepięknym widokiem na góry .Jest to idealne miejsce dla osób chcących spędzić czas w ciszy i spokoju. Choć jest to nowo otwarty obiektem bo od 01.04.2018 to cieszymy się  nie lada powodzeniem. Do Państwa dyspozycji są dwa funkcjonalnie urządzone apartamenty:Kominy oraz Giewont co pozwala na komfortowy wypoczynek dwóch rodzin lub większej grupy przyjaciół.

Posiadają indywidualne wejście, a prowadzą nas do nich piękne drewniane schody pod którymi znajduje się miejsce na narty ,wózek czy też odzież wierzchnią oraz obuwie. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych naszych gościach dla których przygotowaliśmy kącik zabaw na ogólnodostępnym korytarzu. Domek można wynająć w całości 10-12 osób z możliwością dostawki bądź  jako 2 osobne apartamenty.
Z naszych okien rozpościera się widok na Giewont oraz Czerwone Wierchy.
Posiadamy również ogród otoczony górską roślinnością do dyspozycji gości z atrakcjami dla najmłodszych(trampolina ,zjeżdżalnia ,piaskownica) oraz grillem ,huśtawką i stolikiem z ławkami. Na terenie posesji znajduje się darmowy parking .

W okresie zimowym jest możliwość organizacji kuligu/przejażdżki saniami zaś letnim bryczka z ogniskiem. Rodzinny klimat jaki u nas panuje pozwoli spędzić niezapomniane chwile , które sprawią , że będą Państwo chcieli odwiedzać Kościelisko częściej.Polecamy również nasz drugi obiekt Domek Hacienda.

 
* Śniadania z dostawą do Apartamentu na umówioną godzinkę w cenie 20 pln / osoba
* UWAGA!! Nasi Goście mają rabat na przejażdżkę bryczką latem lub zima kulig!
Rabaty oraz pakiety korzyści dla turystów.


APARTAMENT KOMINY to praktyczny oraz nowocześnie urządzony apartament przepełniony słońcem które doda nam energii oraz optymizmu i pobudzi do zdobywania górskich szczytów.W skład apartamentu wchodzi: Jadalnia z aneksem kuchennym ,płytą grzewczą,lodówką czajnikiem ,mikrofalówką ,zestawem naczyń oraz garnki. Jest również duży stół który idealnie sprawdzi się podczas wspólnych posiłków z rodziną i przyjaciółmi.
Przestronny salon urządzony w minimalistycznym stylu w którym znajduje się wygodna rozkładana kanapa,duży telewizor (z nadajnikiem cyfrowy Polsat ),komoda oraz szafa. Z salonu prowadzą schody na antresole gdzie znajduje się jedna z sypialni oraz wyjście na balkon wyposażony w stolik oraz 2 krzesła gdzie możemy się zrelaksować z widokiem na góry. 2 sypialnie z wygodnymi łóżkami małżeńskimi z czego jedna na antresoli oraz 2 łazienki wyposażone w kabinę prysznicową ,umywalkę sedes,lustra oraz meble łazienkowe Ten funkcjonalnie urządzony apartament przeznaczony jest dla 7 osób z możliwością dostawki.


APARTAMENT GIEWONT jest nowoczesnym ,funkcjonalnym dwupoziomowym apartamentem z widokiem na giewont.W jego skład wchodzi : Jadalnia z aneksem kuchennym ,lodówką ,mikrofalówką ,płytą grzewczą zestawem naczyń ,czajnikiem oraz dużym stołem dla 6 osób dzięki czemu możemy celebrować wspólnie posiłki. 2 sypialnie z wygodnymi małżeńskimi łóżkami z czego jedna na antresoli.  Z obu piękny widok na Giewont.W sypialni na dole znajduje się szafa zaś na górze komoda. Jest również salon urządzony w nowoczesnym lecz ciepłym stylu w który znajduje się wygodna rozkładana kanapa ,komoda , duży telewizor(nadajnik cyfrowy Polsat) oraz schody do sypialni na antresoli.Jest to idealne miejsce do relaksu po wędrówkach .Duża łazienka z kabiną prysznicową,sedesem ,bidetem ,lustrem oraz meblami łazienkowymi.Apartament dzięki swojej funkcjonalności przeznaczony jest dla 7 osób z możliwością dostawki.


OKOLICA :

Nasz dom jest położony dość wysoko 1000 m.n p.m dzięki czemu wokół niego rozpościera się przepiękny widok na Panoramę Tatr oraz okolicę. Dla miłośników spacerów jest kilka tras spacerowych miedzy innymi na Gubałówkę czy Butorowy Wierch. Goście lubiący górskie wędrówki oraz spacery mogą wybrać się do pobliskiej Doliny Kościeliskiej i Chochołowskiej a z nich ruszyć wyżej na Rakoń,,Grzesia  czy Ciemniak. Fajną alternatywą jest wybrać się również do Doliny Małej Łąki a stamtąd na Giewont bądź w inne partie tatr gdyż dojazd do Centrum  Zakopanego od nas to tylko 10 min autem bądź busem. Dla zwolenników białego szaleństwa w niedalekiej odległości położone są stoki narciarskie, Polana ,Szymoszkowa,Witów,a po tych wszystkich wojażach można wybrać się do Chochołowa na Termy oraz podziwianie tutejszej architektury. Po powrocie do Kościeliska możemy smacznie zjeść w pobliskich karczmach z muzyką Góralską na żywo.

O NAS
Domek położony jest w malowniczej części Kościeliska z przepięknym widokiem na góry .Jest to idealne miejsce dla osób chcących spędzić czas w ciszy i spokoju. 
Choć jest to nowo otwarty obiektem bo od 01.04.2018 to cieszymy się  nie lada powodzeniem . 
Do Państwa dyspozycji są dwa funkcjonalnie urządzone apartamenty:
Kominy oraz Giewont co pozwala na komfortowy wypoczynek dwóch rodzin lub większej grupy przyjaciół.
Posiadają indywidualne wejście a prowadzą nas do nich piękne drewniane schody pod którymi znajduje się miejsce na narty ,wózek czy też odzież wierzchnią oraz obuwie .
Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych naszych gościach dla których przygotowaliśmy kącik zabaw na ogólnodostępnym korytarzu.
Domek można wynająć w całości 10-12 osób z możliwością dostawki bądź  jako 2 osobne apartamenty .
Z naszych okien rozpościera się widok na Giewont oraz Czerwone Wierchy.
Posiadamy również ogród otoczony górską roślinnością do dyspozycji gości z atrakcjami dla najmłodszych(trampolina ,zjeżdżalnia ,piaskownica) oraz grillem ,huśtawką i stolikiem z ławkami. 
Na terenie posesji znajduje się darmowy parking .
W okresie zimowym jest możliwość organizacji kuligu/przejażdżki saniami zaś letnim bryczka z ogniskiem. 
Rodzinny klimat jaki u nas panuje pozwoli spędzić niezapomniane chwile , które sprawią , że będą Państwo chcieli odwiedzać Kościelisko częściej.
Polecamy również nasz drugi obiekt Domek Hacienda.
 
* Śniadania z dostawą do Apartamentu na umówioną godzinkę w cenie 20 pln / osoba
* UWAGA!! Nasi Goście mają rabat na przejażdżkę bryczką latem lub zima kulig!
Rabaty oraz pakiety korzyści dla turystów.
APARTAMENT KOMINY to praktyczny oraz nowocześnie urządzony apartament przepełniony słońcem które doda nam energii oraz optymizmu i pobudzi do zdobywania górskich szczytów.
W skład apartamentu wchodzi:
* Jadalnia z aneksem kuchennym ,płytą grzewczą,lodówką czajnikiem ,mikrofalówką ,zestawem naczyń oraz garnki. Jest również duży stół który idealnie sprawdzi się podczas wspólnych posiłków z rodziną i przyjaciółmi.
* Przestronny salon urządzony w minimalistycznym stylu w którym znajduje się wygodna rozkładana kanapa,duży telewizor (z nadajnikiem cyfrowy Polsat ),
komoda oraz szafa. Z salonu prowadzą schody na antresole gdzie znajduje się jedna z sypialni oraz wyjście na balkon wyposażony w stolik oraz 2 krzesła gdzie możemy się zrelaksować z widokiem na góry.
* 2 sypialnie z wygodnymi łóżkami małżeńskimi z czego jedna na antresoli
* oraz 2 łazienki wyposażone w kabinę prysznicową ,umywalkę sedes,lustra oraz meble łazienkowe 
Ten funkcjonalnie urządzony apartament przeznaczony jest dla 7 osób z możliwością dostawki.
APARTAMENT GIEWONT jest nowoczesnym ,funkcjonalnym dwupoziomowym apartamentem z widokiem na giewont.
W jego skład wchodzi :
*Jadalnia z aneksem kuchennym ,lodówką ,mikrofalówką ,płytą grzewczą zestawem naczyń ,czajnikiem oraz dużym stołem dla 6 osób dzięki czemu możemy celebrować wspólnie posiłki.
* 2 sypialnie z wygodnymi małżeńskimi łóżkami z czego jedna na antresoli.  
Z obu piękny widok na Giewont.
W sypialni na dole znajduje się szafa zaś na górze komoda.
* Jest również salon urządzony w nowoczesnym lecz ciepłym stylu w który znajduje się wygodna rozkładana kanapa ,komoda , duży telewizor(nadajnik cyfrowy Polsat) oraz schody do sypialni na antresoli.Jest to idealne miejsce do relaksu po wędrówkach .
*Duża łazienka z kabiną prysznicową,sedesem ,bidetem ,lustrem oraz meblami łazienkowymi.
Apartament dzięki swojej funkcjonalności przeznaczony jest dla 7 osób z możliwością dostawki.
OKOLICA
Nasz dom jest położony dość wysoko 1000 m.n p.m dzięki czemu wokół niego rozpościera się przepiękny widok na Panoramę Tatr oraz okolicę .
Dla miłośników spacerów jest kilka tras spacerowych miedzy innymi na Gubałówkę czy Butorowy Wierch.
Goście lubiący górskie wędrówki oraz spacery mogą wybrać się do pobliskiej Doliny Kościeliskiej i Chochołowskiej a z nich ruszyć wyżej na Rakoń,,Grzesia  czy Ciemniak.
Fajną alternatywą jest wybrać się również do Doliny Małej Łąki a stamtąd na Giewont bądź w inne partie tatr gdyż dojazd do Centrum  Zakopanego  od nas to tylko 10 min autem bądź busem.
Dla zwolenników białego szaleństwa w niedalekiej odległości położone są stoki narciarskie 
*Polana Szymoszkowa
*Witów
A po tych wszystkich wojażach można wybrać się do Chochołowa  na Termy oraz podziwianie tutejszej architektury.
A po powrocie do Kościeliska smacznie możemy zjeść w pobliskich karczmach z muzyką Góralską na żywo.


 mini info -  

Noclegi Domek i Apartamenty Kierpcówka 5 - Kościelisko

 
Struktura obiektu:
 • apartament 7 os.
 • apartament 8 os.
 Wyposażenie:
 • aneks kuchenny
 • czajnik bezprzewod.
 • kuchenka indukcyjna
 • kuchenka mikrofalowa
 • lodówka
 • łóżeczko dziecięce
 • naczynia
 • radio
 • telewizja satelitarna
 • telewizor
Atrybuty obiektu:
 • balkony/tarasy
 • dla niepalących
 • grill
 • kącik zabaw
 • ogród
 • organizacja atrakcji
 • parking
 • parking ogrodzony
 • plac zabaw dla dzieci
Położenie
Kontakt

ID 2046

Kościelisko - Domek i Apartamenty Kierpcówka 5
adres:

Domek i Apartamenty Kierpcówka 5


Andrzej Skupień


ul. Kierpcówka 5
34-511 Kościelisko


telefon:

WWW:

www.domekhacienda.pl/kierpcowka5/

adres
ogłoszenia:

www.zol.pl/nocleg/hacienda

Formularz kontaktowy
Twój adres e-mail: *


Treść korespondencji: *


Podpis:

(*) - pola wymaganeGospodarz
Cześć jestem Monika i Andrzej Skupień

Górale oferujący noclegi w górach z atrakcjami typu przejażdżki bryczką konną,kuligi.
Opinie

Średnia ocena:

(5.00)

na podstawie 1 opinii

Czy oceniający wróciłby do obiektu jeszcze raz ?

TAK (100%)

NIE (0%)

Opinia jest subiektywnym poglądem własnym użytkownika prezentowanym za pomocą wystawionych ocen i komentarza słownego. Opinie niekoniecznie są zbieżne z opinią serwisu ZoL.pl o tej kwaterze. zobacz zasady dodawania opinii
ZABRANIA SIĘ kopiowania opinii i zamieszczania ich w innych serwisach pod groźbą odpowiedzialności karnej!

autor/ocenakomentarz
Gość
Białocin

2019-03-17 22:06:22

(5.00)
Polecam apartament kierpcowki 5 bardzo fajne miejsce czysciutkie pokoje gospodarze bardzo mili wszystko w 100procentach tak jak w opisie i na zdjęciach Na pewno tam wrócimy Pozdrawiam gospodarzy .
Stronę odwiedzono 5 478 razy
Ostatnia aktualizacja danych obiektu: 2019-01-02
POLECAMY jeszcze

Serwis zol.pl nie odpowiada za treść zamieszczonych ogłoszeń

Kontakt

ZoL.pl - ZAKOPANEonline


ul. Oberconiówka 27A
34-500 ZAKOPANE
tel. 18-20-116-55
kom. 660-984-000
e-mail: biuro@zol.pl

RODO-Polityka Prywatności

  ©2002-2019 ZAKOPANEonline.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone