ZAKOPANEonline.pl - U nas znajdziesz tylko zweryfikowane noclegi pod Tatrami - Bezpieczny Serwis

miejscowość obiekt
oferta ze słowem:

Zakopane widok na Tatry

Aktualny widok na Tatry

NIERUCHOMOŚCI na skróty

NIERUCHOMOŚCI

aktualnie w bazie 103 obiekty  


Komfortowy, całkowicie wyposażony apartament zlokalizowany w malowniczej części Zakopanego, w otoczeniu lasu świerkowego. Bliskie sąsiedztwo szlaków turystycznych, wyciągów narciarskich, terenów zielonych, sklepów oraz restauracji.

REZYDENCJA W KOŚCIELISKU Posiadłość zlokalizowana w pięknym zakątku Kościeliska ze wspaniałym widokiem na panoramę Tatr, na działce o powierzchni 1200 m/2. Dom o pow. 430 m/2, składa się z 8 przestronnych pokoi, 3 łazienek, kuchni, sali bilardowej.
- NIERUCHOMOŚCI

MS-788 - Zakopane


Mieszkanie o pow. 42,20 m2 + antresola, składające się z: I poziom: salon połączony z jadalnią i kuchnią ( z salonu wyjście na balkon, ekspozycja południowa), łazienka (kabina prysznicowa, pralka), przedpokój (szafa w zabudowie).

DS-409 - Zakopane


Piękny, stylowy dom góralski zlokalizowany w niezwykle urokliwym zakątku Zakopanego, z widokiem na masyw Giewontu. Dom o powierzchni całkowitej ok. 500 m2, wybudowany w 2004 roku.

MS-653 - Zakopane


Apartament zlokalizowany jest w cichej i spokojnej dzielnicy Zakopanego, na drugim piętrze budynku wielorodzinnego, w części o południowej ekspozycji, bardzo dobrze nasłonecznione. Z balkonu widok na Tatry.

MS-670 - Zakopane


Mieszkanie 4-pokojowe położone w centrum Zakopanego o pow. 77,40 m2. W skład mieszkania położonego na II pietrze wchodzą: 4 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, WC oraz przedpokój. Z salonu wyjście na balkon z ekspozycją południową.

GS-456 - Czarna Góra


Działka budowlana o pow. 1330 m2, zlokalizowana w Czarnej Górze. Działka lekko pochyła z ekspozycją południową, ze wspaniałym widokiem na Tatry w oddali. Dojazd drogą utwardzaną. Prąd w zasięgu 200 m.

Serwis ZoL.pl nie odpowiada za treść zamieszczonych ogłoszeń

  ©2002-2017 ZAKOPANEonline.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone