ZAKOPANEonline.pl - U nas znajdziesz tylko zweryfikowane noclegi pod Tatrami - Bezpieczny Serwis

miejscowość obiekt
oferta ze słowem:

Zakopane widok na Tatry

Aktualny widok na Tatry

NIERUCHOMOŚCI na skróty

NIERUCHOMOŚCI

aktualnie w bazie 103 obiekty  


Widokowy, komfortowo wyposażony apartament o pow. 54,70 m2. Apartament znajduje się na parterze, składa się z: sypialni, kuchni połączonej z salonem, łazienki oraz przedpokoju. Z salonu wyjście na taras z którego rozpościera się malowniczy widok na Tatry.

Apartament zlokalizowany jest w cichej i spokojnej dzielnicy Zakopanego, na drugim piętrze budynku wielorodzinnego, w części o południowej ekspozycji, bardzo dobrze nasłonecznione. Z balkonu widok na Tatry.
- NIERUCHOMOŚCI

MS-647 - Zakopane


Apartament w cichej i spokojnej dzielnicy Zakopanego, w niedalekiej odległości od szlaków turystycznych i wyciągów narciarskich. Składa się z przedpokoju, salonu, aneksu kuchennego i łazienki, kompletnie wykończony i umeblowany.

MS-772 - Zakopane


Apartament o pow. 42,56 m2, zlokalizowany w górnej części Zakopanego w pobliżu wyciągów narciarskich, szlaków turystycznych, restauracji oraz sklepów. Apartament położony na parterze składa się z: dwóch sypialni, aneksu kuchennego połączonego z salonem.

MS-776 - Kościelisko


APARTAMENT - KOŚCIELISKO Nowoczesny apartament w Kościelisku, położonych 5 km od centrum Zakopanego. W pobliżu znajdują się wejścia do Doliny Kościeliskiej oraz Doliny Chochołowskiej, przejście graniczne ze Słowacją.

Dom do sprzedania DS-771 - Zakopane


BUDYNEK MIESZKALNY jednorodzinny wraz z budynkiem gospodarczym. Główne wejście do budynku mieszkalnego znajduje się od strony wschodniej. Budynek w kształcie litery T jest dwukondygnacyjny.

Serwis ZoL.pl nie odpowiada za treść zamieszczonych ogłoszeń

  ©2002-2018 ZAKOPANEonline.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone