ZAKOPANEonline.pl - U nas znajdziesz tylko zweryfikowane noclegi pod Tatrami - Bezpieczny Serwis

miejscowość obiekt
oferta ze słowem:

Zakopane widok na Tatry

Aktualny widok na Tatry

NIERUCHOMOŚCI na skróty

NIERUCHOMOŚCI

aktualnie w bazie 104 obiekty  


Apartament położony w niezwykle cichym, spokojnym miejscu, znajduje się w małym budynku mieszkalnym o wyglądzie domu jednorodzinnego, na kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych. Z apartamentu rozpościera się piękny widok na Tatry.

Apartament A-20 de LUXE Zakopane ,o pow.166,69 m2 na poddaszu budynku , 2 balkony, 2 pokoje dzienne, pokój z aneksem kuchennym,hall,łazienka. Kamienica stylizowana położona w cichej, spokojnej okolicy. Otoczona płotem . Dokoła domu scieżka spacerowa, wkomponowana w trawnik , oświetlona wieczorem ręcznie kutymi lampami. Posesja zabezpieczona bramą elektryczną monitorowana non-stop.
- NIERUCHOMOŚCI

Dom - OKAZJA !!! - Kościelisko


WIDOK NA GIEWONT. Dom jednorodzinny idealny na biznes - 280 m/2 powierzchni użytkowej.

MS-774 - Kościelisko


Apartament o pow. 52,58 m2, położony w Kościelisku, z rozległym widokiem na Tatry. Apartament II poziomowy: I poziom: salon połączony z aneksem kuchennym (kominek, z salonu wyjście na balkon), łazienka (prysznic, pralka, ogrzewanie podłogowe, WC).

GS-42 - Bukowina Tatrzańska


Działka spełniająca warunki działki budowlanej, położona w Bukowinie Tatrzańskiej (Rusiński Wierch), z pięknym widokiem na Tatry. Dojazd drogą asfaltową. Media: prąd, woda na działce obok. W obecnej chwili trwają prace projektowe kanalizacji sanitarne.

MS-723 - Zakopane


Apartament o pow. 93,14 m2, zlokalizowany w spokojnym miejscu Zakopanego, w pobliżu wyciągów narciarskich oraz szlaków turystycznych. Apartament wykończony oraz całkowicie wyposażony, położony na 5 piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku (winda).

DS-771 - Zakopane


Przedmiotem inwestycji jest rozbiórka istniejącego budynku mieszkalnego oraz gospodarczego i budowa dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Główne wejście do budynków od strony północnej oraz od strony południowej.

Serwis ZoL.pl nie odpowiada za treść zamieszczonych ogłoszeń

  ©2002-2016 ZAKOPANEonline.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone